Реєстрація Громадської організації

послуга доступна у містах: Львів, Івано-Франківськ, Київ.


Термін виконання Ціна (грн.)
5-7 робочих днів 3000

Громадська організація - це об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Вимоги щодо утворення, реєстрації  та діяльності громадської організації визначені у Законі України «Про громадські об'єднання» від 22.03.2012р. що діє з 2013р.

 

Так, засновниками громадської організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, а молодіжної та дитячої громадської організації - 14 років. Членами громадської організації (крім молодіжної та дитячої) можуть бути особи, визначені частиною першою статті 7 Закону, які досягли 14 років. Вік членів молодіжної, дитячої організації визначається її статутом у межах, встановлених законом.

Фахівці нашої компанії мають чималий досвід з юридичних питань підготовки реєстраційних документів, необхідних для створення громадської організації, їх реєстрації і готові надати Вам комплексну юридичну допомогу у всіх,пов’язаних з цим питаннях.

Компанія «Піттак» пропонує Вам швидко і зручно провести зареєструвати громадську організацію, позбавивши себе негативу від неясностей, плутанини у заповненні документів, вистоювання у чергах тощо. Наці фахівці зроблять цю роботу за Вас.

Замовити