Підтвердження відомостей про юридичну особу

послуга доступна у містах: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Житомир, Київ.


Термін виконання Ціна (грн.)
1-2 дні 250

Додатково оплачується державне мито за державну реєстрацію змін про юридичну особу  - 450 грн.

Раніше, за Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», для підтвердження відомостей про юридичну особу - юридична особа була зобов'язана щороку подавати протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу. Чого вартий був тільки наслідок нездійснення вказаних дій – які призводили до того що за даними про юридичну особі районні ДПІ приймали рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ.

 

Починаючи з кінця листопада 2015р. із набранням чинності нової редакції Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», вимогу щодо обов’язкового щорічного підтвердження відомостей було виключено.

Станом на початок 2017 року, враховуючи те що державним реєстраторам технічно недоступна послуга «підтвердження відомостей про юридичну особу[i]», а також відсутність серед затверджених Наказом Міністерства юстиції такої форми реєстраційної заяви як підтвердження відомостей - формально такої послуги більше немає.

Проте, враховуючи що деякі юридичні особи зареєстровані давно, і їхні реєстраційні документи (виписка) не містять (містять неповно) інформацію про взяття на облік в органах Державної фіскальної служби, Пенсійному фонді, органах статистики – на сьогоднішній день існує технічна можливість, варіант оновлення даних про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).

В даному випадку йдеться про подання державному реєстратору заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі  юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з поміткою «Зміни до установчих документів, які не пов’язані з внесенням змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» чи «Зміна інформації для здійснення зв'язку з юридичною особою».

Після внесення державним реєстратором оновлених даних про юридичну особу до ЄДР, зазначених у заяві, відповідні органи (відділення) Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду  та статистики, зобовязані підтвердити відомості, тим самим оновивши облікові реєстраційні дані про юридичну особу в ЄДР.

Якщо Вас зацікавив даний вид послуги, зателефонуйте до нас, фахівці компанії «Піттак» відмінно проконсультують Вас з даного питання та нададуть послугу швидко і якісно.

Замовити