Реєстрація благодійного фонду

послуга доступна у містах: Львів, Івано-Франківськ, Київ.


Термін виконання Ціна (грн.)
5-7 робочих днів 3000

У вартість входять всі платежі (в тому числі витрати на нотаріуса).

Благодійна діяльність в Україні, її форми, суб’єкти, вимоги до установчих документів благодійних організацій визначаються ЗУ «Про благодійну діяльність та благодійні організації», який набрав чинності 03.02.2013р. 

Якщо раніше благодійні організації реєструвались Міністерством юстиції України у порядку, передбаченому для об’єднань громадян, то тепер їх державну реєстрацію здійснюють державні реєстратори за місцезнаходженням благодійних організацій відповідно до ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

 

Благодійним фондом визнається благодійна організація, яка діє на підставі статуту, має учасників та управляється учасниками, які не зобов’язані передавати цій організації будь-які активи для досягнення цілей благодійної діяльності. Благодійний фонд може бути створено одним чи кількома засновниками. Активи благодійного фонду можуть формуватися учасниками та іншими благодійниками.

Засновниками благодійних організацій можуть бути дієздатні фізичні та юридичні особи, крім органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб публічного права.

Органами управління благодійних товариств та благодійних фондів є загальні збори учасників (вищий орган управління), виконавчий орган і наглядова рада.

У наші послуги входить:
  • надання консультації щодо пакету документів, необхідних для державної реєстрації благодійного фонду;
  • підготовка всіх необхідних документів (протоколу, статуту, реєстраційної заяви, довіреності);
  • реєстрація благодійного фонду у відповідних державних органах;
  • отримання печатки;
  • супровід процедури отримання статусу неприбуткової організації та внесення її до відповідного Реєстру.

Документи, необхідні для реєстрації благодійної організації:
  • ксерокопії паспортів та ідентифікаційнх номерів фізичних осіб (засновників) чи копії установчих документів (якщо засновником виступає юридична особа);
  • інформація щодо: назви благодійного фонду, адреси, цілей і завдань діяльності;
  • інформація щодо структури органів управління, його кількісний та персональний склад.

Компанія «Піттак» пропонує Вам швидко і недорого зареєструвати благодійний фонд та отримати всі необхідні документи. Фахівці нашої компанії мають чималий досвід з підготовки документів для реєстрації благодійного фонду, звертайтесь до нас і зможете на власному досвіді переконатись в якості та надійності наших послуг.

Замовити