Про компанію

Юридична фірма «ПІТТАК» була створена у м.Львові фахівцями своєї справи, що мають більш ніж дев’ятирічний досвід роботи у різних галузях права з однією спільною метою – надання якісних юридичних послуг.

Відмінною рисою від інших компаній, що надають подібні послуги є те що ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, чесно і об’єктивно роз’яснюємо всі можливі ризики і лише після узгодження всіх істотних умов приступаємо до виконання поставленого завдання.

Незважаючи на складність вирішуваного питання, юристи компанії завжди гарантують вчасний результат. Більше того, ми завжди стараємось надати послугу у максимально короткий термін, адже враховуючи реаліїї життя та бізнесу, ми розуміємо наскільки цінним та вирішальним є час кожного з наших клієнтів.

Юристи нашої компанії є висококваліфікованими фахівцями своєї справи та готові завжди надати вам якісні юридичні послуги з питань реєстрації (ТОВ, ФОП), зміни, реорганізації, ліквідації бізнесу; інтелектуальної власності (реєстрації торговельних марок, промислових зразків, реєстрації авторського права, договорів на них); консультації та супровід угод по придбанню нерухомості, розробки та аналізу договорів тощо.

Ще однією важливою рисою діяльності нашої компанії є чіткий і зрозумілий опис послуги та прозорість її вартості, що виявляється у відсутності непередбачуваних (незрозумілих) витрат, щоб уникнути ситуації коли клієнту пропонують доплатити вартість послуги вже у процесі її виконання.

Наша компанія особливо цінить кожного клієнта та надає послуги на такому рівні, який дозволяє переважній більшості наших клієнтів, що вперше звернулись за юридичною допомогою, звертатись до нас і надалі.

Ми консультуємо та допомагаємо клієнтам у різних правових ситуаціях, аналізуємо їх та надаємо оптимальне правове рішення, гарантуючи при цьому повну конфіденційність наданої Вами інформації.

Ми надаємо послуги фізичним та юридичним особам (резидентам та нерезидентам) переважно у місті Львові та Львівській області. Зважаючи на авторитет компанії та наявність співпраці із колегами з інших міст України, деякі з юридичних послуг, такі як: реєстрація ТОВ, реєстрація ФОП, реєстрація неприбуткових організацій, отримання витягу з ЄДР, реєстрація торговельних марок тощо, надаються і в інших містах України.

Отримати консультацію